Providing you the best range of brand name signage with effective & timely delivery.
₹ 4500 / Piece Get Latest Price
| Acrylic Type | Clear Acrylic |
| Acrylic Thickness | 3 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Text Imprint Method | Acrylic Letter |
| Text Type | Vinyl Letter |
| Usage/Application | Home |
| Color | Brown |
| Material Of Name Plate | Wooden |
| Size | 200 x 100 mm |
| Usage Location | Outdoor |
| Usage Area | Outdoor |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Illumination | LED Backlit |
| Shape | Rectangle |
| Border Style | No Border |
| Is It Waterproof | yes |
| Surface Finish | yes |
Riyasat Ali (Founder)
Scales Design
Ground Floor, L-40, Laxman Puri, Paharganj
New Delhi - 110055, Delhi, India